Monitoring dla sklepów Wolsztyn

Kolejny rok z rzędu odnotowuje się wzrastającą liczbę kradzieży w sklepach. Jednocześnie nadal nie poprawiła się wykrywalność tego typu wykroczeń. Tylko co piąte jest skutecznie wyłapane. To wszystko przekłada się na straty materialne właścicieli zarówno małych sklepików, jak i wielkopowierzchniowych supermarketów czy stacji paliw. Jedną ze skutecznych form walki z kradzieżami, jest zamontowanie systemu monitoringu.

Monitoring dla sklepów – Wolsztyn

Planując zakup monitoringu do sklepu w Wolsztynie, warto odpowiedzieć sobie na parę pytań: ile jest wejść do budynku? Czy monitoring ma obejmować także parking? Ile jest kas w sklepie? Gdzie zainstalować kamery? Od prawidłowo skonstruowanego systemu zależy jego późniejsza skuteczność. Właściwie skomponowana struktura składa się z rejestratora oraz szeregu kamer. Działają one nie tylko jako zabezpieczenie powierzchni sklepowej, ale spełniają też funkcję prewencyjną. Dowiedziono, że montaż atrap zmniejsza liczbę kradzieży o kilkadziesiąt procent. Inną formą zabezpieczenia mienia są alarmy. Współcześnie instalacja systemu alarmowego w budynku to standard. Na rynku dostępne są różne modele, które umożliwiają zastosowanie prostych central przeznaczonych do małych obiektów, jak i złożonych i zaawansowanych rozwiązań wzbogaconych o automatykę budynku i kontrolę dostępu. Kolejnymi istotnymi urządzeniami są czujniki alarmowe. To one odpowiadają za wykrycie zagrożenia. Można zdecydować się na zakup czujników ruchu i obecności, ale także kontaktronów, czyli czujników magnetycznych wykrywających otwarcie okien lub drzwi.

Biskupski Monitoring – postaw na specjalistów

Działamy na rynku od wielu lat. Nasza siedziba mieści się w Wolsztynie, gdzie zrealizowaliśmy już setki usług. Zapewniamy doradztwo, pomoc przy planowaniu i projektowaniu, montaż i uruchomienie, a także serwis porealizacyjny. Rozumiemy, że odpowiedni dobór kamer wewnętrznych i zewnętrznych, a także urządzeń rejestrujących, stanowi duże wyzwanie, dlatego chętnie wspomożemy Cię w tej kwestii. Zapewniamy zdalny dostęp do obrazu z zamontowanych kamer przy użyciu telefonu, tabletu czy laptopa. Z nami bez problemu uruchomisz dodatkowe możliwości nadzoru nad wybranymi sektorami w sklepie oraz ograniczysz straty związane z kradzieżami. Zapewniamy pełen profesjonalizm, doświadczoną kadrę oraz serwis systemów instalowanych przez naszą firmę. Doskonała znajomość rynku pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów monitoringu do sklepów w Wolsztynie.

Skontaktuj się z nami!