Monitoring przemysłowy Nowy Tomyśl

Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się instalacjami monitoringów w szkołach, domach, zakładach produkcyjnych oraz sklepach. W skład naszych usług wchodzi darmowa wizyta lokalna wraz z dojazdem do klienta w ustalonym wcześniej terminie oraz wycena. Ponadto zapewniamy również gwarancję zarówno na sprzęt, jak i montaż. Jesteśmy perfekcjonistami w tym, co robimy, a nasz zespół od lat tworzą te same zaangażowane w swoją pracę osoby. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz konkurencyjne ceny. Wybieramy najlepszą możliwość dostosowaną do Twojej posesji! Oferujemy sprzęt zróżnicowany zarówno pod względem sposobu pracy, funkcjonalności, jakości rejestrowanego obrazu, jak i ceny.

Monitoring przemysłowy – Nowy Tomyśl

Oferujemy projektowanie systemu monitoringu, montaż okablowania i kamer oraz rozbudowę istniejącego już systemu monitoringu. Zajmujemy się także instalacją oraz serwisem urządzeń dozorujących CCTV: kamer, czujników, alarmów, okablowania, rejestratorów oraz stanowisk dozorowych. Ponadto zapewniamy również systemy rejestracji oraz archiwizacji obrazu, zdalny dostęp online do widoku z kamer generowany za pomocą urządzeń przenośnych, np. laptopa, telefonu i tabletu, zdalny nadzór nad rejestratorami obrazu oraz systemem zarządzania kamerami za pomocą urządzeń podłączonych do Internetu, a także monitoring IP na bazie sieci komputerowych. Wykonujemy instalacje monitoringu zarówno dla osób prywatnych, jak i firm: domów wolnostojących, mieszkań w bloku, osiedli mieszkaniowych, firm prywatnych, budynków inwentarskich i gospodarstw rolnych, magazynów i hal produkcyjnych, urzędów gmin i miast, budynków użyteczności publicznej, stacji kontroli pojazdów, a także wszędzie tam, gdzie jest zapotrzebowanie na monitoring wizyjny danego obiektu.

Biskupski Monitoring w Nowym Tomyślu – najlepszy sprzęt.

Kamery do monitoringu to zdecydowanie najważniejszy element systemu wizyjnego. Pozwoli on zadbać o bezpieczeństwo punktów handlowych, domów, firm oraz wszelkich innych obiektów. Dzięki nim każdy z nas może poczuć się bezpiecznie. Zapewniamy Ci najlepszej jakości kamery, alarmy, montaż oraz niezawodny projekt. Zajmujemy się również serwisem systemów instalowanych przez naszą firmę, a także modernizacją istniejących już instalacji.

Mamy wieloletnie doświadczenie, a serwis oraz budowa systemu monitoringu to nasza pasja. Jeżeli zatem oczekujesz atrakcyjnej ceny wraz z niezawodną jakością, zapraszamy do kontaktu! Chętnie Ci pomożemy i ustalimy wszelkie szczegóły.

 

Skontaktuj się z nami!