Monitoring dla firm i biur Wolsztyn

Czy chcesz zabezpieczyć swoją firmę przed włamaniem? A może zależy Ci na tym, aby odstraszyć potencjalnych złodziei z Twojej nieruchomości? Monitoring jest najskuteczniejszą formą zabezpieczenia posesji prywatnej oraz firmy, jeśli dojdzie do włamania będziesz mieć niepodważalne dowody kradzieży lub włamania. Potrzebujesz skorzystać z usług monitoringu? Jesteśmy firmą instalacyjną Biskupski Monitoring, zajmujemy się montażem kamer dla firm i biur na terenie Wolsztyna oraz jego okolic.

Kiedy można skorzystać usług monitoringu dla firm w Wolsztynie?

Korzystanie z monitoringu w firmie jest całkowicie normalne. Jeśli jesteś pracodawcą, możesz w ten sposób zabezpieczyć się przed kradzieżami, włamaniami albo innymi niebezpiecznymi  zdarzeniami. Mimo że w Polsce nie ma przepisów regulujących założenie monitoringu,, to powinieneś wiedzieć, że możesz go założyć wyłącznie w uzasadnionym celu. Jego wielkość musi być dopasowana do proporcjonalnego osiągnięcia celu. Dodatkowo należy poinformować pracownika, o tym, że w miejscu pracy będą zamontowane kamery.

Monitoring dla biur – Wolsztyn

Oferujemy Ci zestawy zawierające kamery do monitoringu oraz systemy alarmowe. Dzięki kamerom możesz zadbać o bezpieczeństwo w  biurze, w punkcie obsługi oraz na zewnątrz obiektu. Możesz kontrolować monitoring z dowolnego miejsca na świecie, dlatego jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Wdrażamy zestawy analogowe oraz cyfrowe. Systemy analogowe w odróżnieniu od cyfrowych pozwalają na wgląd tylko w pobliżu sieci lokalnej. Natomiast systemy cyfrowe, nazywane również IP, pozwalają na łączenie urządzeń i korzystanie z sieci LAN. Podczas używania ich zarejestrujesz obrazy o najwyższej rozdzielczości. Systemy cyfrowe są odporne na zakłócenia spowodowane czynnikami zewnętrznymi. Ich zaletą jest również to, że są niezwykle proste w rozbudowie. Proponujemy także systemy alarmowe dostosowane do Twoich potrzeb, od prostych central aż po złożone i zaawansowane systemy wzbogacone o automatykę.

Jakie usługi oferujemy na terenie Wolsztyna?

Proponujemy Ci kompleksową obsługę. Przygotowujemy projekty, montujemy kamery oraz okablowanie, rozbudowujemy istniejący system. Zapewniamy zdalny dostęp, nadzór nad systemem monitorującym. Montujemy alarmy wszędzie tam, gdzie jest to niezbędne: w firmach prywatnych, domach wolnostojących oraz budynkach użyteczności publicznej.

Czy masz pytania? Czy potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami jak najszybciej. Oferujemy monitoring dla firm w Wolsztynie.

Skontaktuj się z nami!