Monitoring dla firm i biur Nowy Tomyśl

Czy prowadzisz firmę albo punkt obsługowy i zależy Ci na tym, aby zabezpieczyć go przed włamaniem lub kradzieżą? A może podejrzewasz, że Twoi pracownicy nie są uczciwi w stosunku do Ciebie i potrzebujesz dowodów? Jesteśmy firmą Biskupski Monitoring i zajmujemy się montowaniem oraz obsługą monitoringu w Twojej firmie w Nowym Tomyślu. Pomożemy Ci w zabezpieczeniu Twojej nieruchomości oraz zadbamy o pełne bezpieczeństwo Twoje i Twoich pracowników.

Dlaczego warto skorzystać z usługi monitoringu dla firm w Nowym Tomyślu?

Korzystanie z monitoringu da Ci możliwość rejestrowania wszystkiego, co dzieje się zarówno wewnątrz budynku Twojej firmy, jak i na zewnątrz. Możesz również analizować pracę zatrudnionych pracowników pod względem obowiązków, w kontaktach z klientem  oraz kontrolować liczby i długość przerw w czasie pracy. Bez problemu ocenisz także to, jak Twój pracownik wykonuje obowiązki służbowe. Monitoring dla biur w Nowym Tomyślu zapewnia bezpieczeństwo w sytuacji napadu lub kradzieży.

Czym zajmuje się Biskupski Monitoring?

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie monitoringu. Najpierw przygotowujemy projekt, a następnie montujemy kamery oraz niezbędne okablowanie, rozbudowujemy istniejący system monitoringu, instalujemy oraz serwisujemy wszystkie urządzenia dozorujące. Zapewniamy system rejestracji i archiwizacji, zdalny dostęp online, nadzór nad system monitorującym oraz monitoring IP.

Jakie systemy monitorowania oferujemy?

W ramach naszej oferty proponujemy Ci dwa systemy monitorowania wysokiej jakości: analogowy oraz cyfrowy. System analogowy, czyli CCTV jest tradycyjnym rozwiązaniem. Oferuje rozdzielczość zgodną z PAL/NTSC o maksymalnej rozdzielczości około 768 x 576. Jakość obrazu analogowego jest niska. Umożliwia przeglądanie nagrań w pobliżu sieci lokalnej. Nowszym typem systemu jest cyfrowy. Nazywany jest Internet Protocol, czyli IP. Wykorzystujemy w nim urządzenia łączone oraz sieć LAN oraz kable z końcówkami RJ-45. System monitorowania cyfrowego pozwala na rejestrowanie obrazów na wysokich rozdzielczościach. Odporny jest wszelkie czynniki zewnętrzne. Dzięki niemu możesz monitorować swój budynek z dowolnego miejsca na świecie, wszędzie tam, gdzie jest dostęp do Internetu. Z tego względu warto rozważyć założenie monitoringu dla biur w Nowym Tomyślu. Dzięki temu zyskasz pełną kontrolę nad swoim biznesem.

Profesjonalne wsparcie

Oferujemy także profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy. Chętnie doradzamy naszym klientom oraz wyjaśniamy wszystkie niejasności. Zależy nam na tym, aby współpraca z nami była dla Ciebie miłym doświadczeniem.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Skontaktuj się z nami!