Kontrola dostępu Nowy Tomyśl

System kontroli dostępu to rozwiązanie przeznaczone dla wielu podmiotów, zarówno osób prywatnych, jak i sklepów, magazynów czy biur. Jest ono szczególnie pożądane tam, gdzie dochodzi do częstych nieprawidłowości w obrocie towarów. Jak wskazują dane, kolejny rok z rzędu w Polsce odnotowano wzrastającą liczbę kradzieży w sklepach. Powierzchnie handlowe i handlowo-usługowe narażone są na liczne zagrożenia, które ewoluują w coraz bardziej wymyślne formy. Głównie z tego powodu wykrywalność tego typu wykroczeń nadal jest na niezadowalającym poziomie. Tylko co piąte wykroczenie jest skutecznie wyłapane. Przekłada się to w sposób bezpośredni na straty materialne właścicieli sklepików i wielkopowierzchniowych supermarketów, ale także stacji paliw czy magazynów. Żeby zredukować efekty niechcianych zachowań, warto rozważyć montaż kontroli dostępu.

Kontrola dostępu – Nowy Tomyśl

System kontroli dostępu w Nowym Tomyślu to przede wszystkim nadzór nad ruchem w poszczególnych pomieszczeniach i strefach. Tylko użytkownicy upoważnieni mogą poruszać się po danym obiekcie, korzystając ze specjalnie przygotowanych identyfikatorów osobistych. Zainstalowane w zaprojektowanych miejscach czytniki efektywnie ograniczają dostęp do wybranych stref. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu systemu kontroli dostępu administrator ma możliwość nie tylko nadawania lub ograniczania prawa dostępu poszczególnych osób, ale także kontrolowania sytuacji w stanach alarmowych. Nadzór może odbywać się przy użyciu różnorakich przedmiotów:

 • kart zbliżeniowych,
 • breloków,
 • opasek RFID na rękę,
 • kodu PIN,
 • linii papilarnych,
 • tęczówki oka,
 • skanu twarzy.

W zależności od konkretnego rozwiązania, karty dostępu zaliczamy do niskich metod zabezpieczeń (często zawodnych, jak kod PIN), średnich oraz wysokich (weryfikacja uprawnień zbudowana w oparciu o cechy biometryczne).

Zalety kontroli dostępu

Kontrola dostępu w Nowym Tomyślu to przede wszystkim skuteczne zabezpieczenie budynków lub wybranych pomieszczeń przed wejściem osób niepożądanych. Wśród innych zalet należy wymienić:

 • możliwość prostej rozbudowy na kolejne pomieszczenia,
 • zwiększenie dyscypliny pracowników, którzy nie spóźniają się do pracy,
 • bieżący dostęp do danych o składzie osobowym na wypadek nieprzewidzianej ewakuacji budynku,
 • rozszerzenie zakresu bezpieczeństwa osób przebywających na terenie obiektu,
 • redukcję strat w wyniku ograniczenia kradzieży.

Kontrola dostępu w Nowym Tomyślu – wieloletnie doświadczenie

Firma Biskupski Monitoring istnieje na rynku zabezpieczeń od wielu lat. Zabezpieczamy sklepy, hale przemysłowe, zakłady pracy, budynki użyteczności publicznej, gospodarstwa rolne, stacje kontroli pojazdów czy mieszkania. Zapewniamy kompleksowe usługi na terenie Nowego Tomyśla: od doradztwa i pomocy przy planowaniu i projektowaniu, przez montaż i uruchomienie, aż po ewentualny serwis porealizacyjny. Z nami szybko i ekonomicznie uruchomisz dodatkowe możliwości nadzoru nad wybranymi pomieszczeniami w firmie. Zapewniamy pełen profesjonalizm oparty na sprawdzonych, wieloletnich procedurach. Nasza wiedza i kompetentna kadra jest gwarancją prawidłowej implementacji nawet najbardziej skomplikowanych rozwiązań.

Skontaktuj się z nami!