Alarmy Wolsztyn – Montaż

Biskupski Monitoring to firma, w której od lat spełniamy się jako specjaliści od alarmów w Wolsztynie oraz okolicach. Montujemy alarmy i systemy monitoringu dla szkół, sklepów, zakładów produkcyjnych, a także gospodarstw domowych. Sprawdź, czym się zajmujemy i dlaczego warto powierzyć nam montaż alarmu w Wolsztynie.

Twoje bezpieczeństwo od A do Z

System alarmowy to bardzo popularna metoda ochrony mienia przed włamaniem i kradzieżą. W wielu nowoczesnych budynkach standardem staje się montaż alarmu. Wolsztyn oraz okoliczne miejscowości zaufały nam niejednokrotnie, decydując się na proste centrale lub zaawansowane systemy. W zależności od wielkości obiektu oraz zapotrzebowania klienta, pomagamy zaplanować całą instalację, tak aby była jak najbardziej optymalną inwestycją.

Możesz liczyć na kompleksowe usługi. Najpierw oferujemy Ci doradztwo, następnie indywidualnie dopasowany projekt oraz jego fachową realizację, a po wszystkim profesjonalny serwis. W naszej pracy opieramy się tylko na wysokiej jakości sprzęcie, który wiele razy sprawdziliśmy praktycznie. Dystrybuujemy polskie i zagraniczne systemy alarmowe od marek znajdujących się w czołówce – m.in. Satel i Roger. Nasze rozwiązania są nie tylko w pełni funkcjonalne – skupiamy się również na estetyce wykonania, tak aby zastosowane urządzenia nie ujmowały uroku aranżacji wnętrz.

Jako Biskupski Monitoring możemy zająć się:

  • zaprojektowaniem nowego systemu monitoringu,
  • rozbudową dotychczas posiadanego systemu, który wymaga serwisu, modernizacji lub poprawy funkcjonalności,
  • montażem kamer i okablowania,
  • instalacją i serwisem alarmów, kamer, czujników, rejestratorów i innych urządzeń dozorujących w Twoim obiekcie.

Możesz zdecydować się na profesjonalne założenie monitoringu lub montaż alarmu w Wolsztynie, a gwarantujemy Ci:

  • rejestrowanie i archiwizację obrazu z kamer,
  • zdalny dostęp do widoku z urządzeń rejestrujących (możliwy przez telefon lub inne urządzenia mobilne),
  • nadzorowanie systemów, które dla Ciebie zamontujemy,
  • monitoring IP na bazie sieci komputerowych.

Alarmy Wolsztyn – Montaż

Dzięki fachowej pracy naszego zespołu, Twój system alarmowy będzie działał bez zarzutu. Klienci doceniają nasze usługi za rzetelność, profesjonalizm i nowoczesne rozwiązania. Niezależnie od tego, jaki rodzaju budynku chciałbyś zaopatrzyć w alarmy, pozostajemy do Twojej dyspozycji. Realizujemy zlecenia dla domów, mieszkań, osiedli, gospodarstw, przedsiębiorstw prywatnych, urzędów, zakładów i innych.

 

Skontaktuj się z nami!