Alarmy Nowy Tomyśl – Montaż

Montaż alarmu w Nowym Tomyślu oraz innych regionach kraju stał się podstawową formą ochrony mienia przed włamaniem lub kradzieżą. Podnosi poczucie bezpieczeństwa mieszkańców domu, pracowników instytucji publicznych, profesjonalnie chroni przedsiębiorstwa prywatne i duże zakłady przemysłowe. Jeśli chciałbyś założyć system alarmowy w dowolnym budynku w okolicy, skontaktuj się z naszą firmą.

Profesjonalny montaż alarmu – Nowy Tomyśl i okolice

Biskupski Monitoring od lat zajmuje się bezpieczeństwem klientów, zakładając dla nich instalacje monitorujące oraz systemy alarmowe. Nasze realizacje możesz zobaczyć w szkołach, sklepach, urzędach i domach prywatnych. Jeśli i Ty potrzebujesz dodatkowego zabezpieczenia obiektu, oferujemy Ci kompleksową pomoc od doradztwa aż po serwis. Masz prawo nie znać się na alarmach – Nowy Tomyśl to jedno z miast, w których to my sprawujemy pieczę nad tego rodzaju sprzętami.

Do dyspozycji masz różne rozwiązania – pomożemy Ci dobrać optymalne. W zależności od wielkości budynku i zapotrzebowania, możemy zaproponować małą, prostą centralę alarmową lub złożony system z automatyką budynku i kontrolą dostępu. Po zaprojektowaniu Twojego systemu, zamontujemy go, korzystając ze sprzętu wysokiej jakości. Oferujemy urządzenia renomowanych marek polskich i zagranicznych. Wśród nich są m.in. Satel i Roger. Możesz też liczyć na serwisowanie swoich alarmów w Nowym Tomyślu – w naszym wykonaniu.

Ważna jest dla nas nie tylko funkcjonalność. Podczas pracy skupiamy się także na estetyce wykonywanych zleceń, która jest istotna zwłaszcza podczas modernizacji domów prywatnych.

kamery i alarmy nowy tomyśl

Kamery i alarmy – Nowy Tomyśl

Najpopularniejszą metodą zabezpieczenia przed niechcianymi gośćmi jest montaż alarmu. W Nowym Tomyślu realizujemy również usługi z zakresu monitoringu. Jeśli jesteś zainteresowany którymś z tych rozwiązań, możemy zaoferować Ci fachowy montaż bezawaryjnych urządzeń w dowolnym obiekcie. Obsługujemy:

  • budynki mieszkalne, domy jednorodzinne, osiedla,
  • hale produkcyjne, firmy prywatne, gospodarstwa rolne,
  • szkoły, uczelnie, urzędy, instytucje użytku publicznego,
  • ulice, place, stacje benzynowe.

W ramach naszej współpracy możesz liczyć na:

  • montaż i serwis systemów alarmowych,
  • montaż i serwis urządzeń dozorujących, takich jak kamery, czujniki, rejestratory,
  • projekt systemu monitoringu,
  • modernizację lub serwis monitoringu, który już posiadasz,
  • zdalny dostęp do zapisów obrazu z kamer – przy pomocy urządzeń mobilnych (telefon, laptop),
  • nadzór nad systemem i monitoring IP na bazie sieci komputerowych.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełniając formularz. Dołącz do naszych zadowolonych klientów – zapraszamy!

 

Skontaktuj się z nami!